طراحی و پیاده سازی انواع سازه های فولادی

با توجه به توسعه کلان شهر های ایران و حرفه ای و صنعتی شدن ساخت و ساز باید به تدریج روشهای مدرن در ساخت و ساز را با روش های سنتـی جایگزین کنیم ، سازه های فلزی میتوانند به خوبی در برابر حوادث غیر مترقبه و در طی روال ساخت تقویت شده و در برابر حوادث ایمن شوند . سرعت تولیـد و توسعـه بالا دارند، و میتوانند به سبک تر شدن سازه ساختمان و افزایش مقاومت ساختمان کمک کنند.

اطلاعات بیشتر

ساخت انواع سوله

پرکاربردترین ساختمان فـولادی پیش ساخته در سراسـر جهان سوله است. در بیش از ۹۰ درصـد صنایع، انبارها، ورزشگاه‌ها، سالن‌های تولید دام و طیـور و… به کار می‌رود. بنا بر ابعاد دهانه، ارتفاع و طول و تحمـل بار برف و باد منطقه اشکال گوناگونی در موقع طراحی پیدا می‌کند. سوله معمولا برای ساخت و ایجاد سالن‌های صنعتی و ورزشی استفاده میگردد.

اطلاعات بیشتر

طراحی و ساخت پل ها

تاریخچه پل سازی در ایران به دوره هخامنشی و اوج شکوفایی آن به دوره صفویه باز می گردد و پس از انقلاب اسلامی ایران نیز ساخت سـازه هایی همانند پل از حالت سنتـی به شیـوه کاملا مکانیـزه و مهندسـی روز جهان تبدیل شده است. پل ها یکی از سـازه های مهم و حساس و شریان های حیاتی یک شهر می باشند. از این رو، طراحی و پیاده سازی دقیق و اصولی پل ها یکی از کارهای حساس می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

ساخت انواع سالن های ورزشی، صنعتی و تولیدی

دیرپایی است که در ساخت و ساز انواع سالن ها در سطح کشور، چه در ارتباط با دانشگاه ها و آزمایشگاه ها و نهادهای آموزشی، چه واحدهای صنعتـی و کارخانجات و چه در ارتباط با شرکت ها و کارخانه جات تولیـدی، از فولاد و مشتقات آن بهره برداری می شود. حال آنکه اخیـراً اکثریت قریب به اتفاق این سالن ها همـگی از سازه های فلزی و بافت فولادی به دلیل ویژگی های قابل تحسین این جنس از سازه ها، ساخته می شوند.

اطلاعات بیشتر